29 maja 2024

Soczewki Fotochromowe… kolorowe?!

Szkła Fotochromowe dla młodych ludzi?

Szkła fotochromowe mają odrobinę złą sławę – kojarzą się przez użytkowanie głównie przez osoby starsze. Kojarzymy samoprzyciemniające sie szkła prawda? Które zaraz po wyjściu na zewnątrz, oświetlone światłem słonecznym stają się czarne, bądź ciemno szare, co wygląda conajmniej dziwnie w momencie wejścia wewnątrz pomieszczeń. No bo kto zakłada okulary przeciwsłoneczne wewnątrz? 🙂

Świat idzie do przodu, rynek towarów również, i z tego właśnie powodu producenci soczewek korekcyjnych proponują nam coraz lepsze technologicznie szkła, co dobrze wpływa na nasze zdrowie, ale też zaspokajające nasze wymagania wizualne – modowe, tym samym stając się produktem fashion i zaspokajając nasz zmysł estetyczny.

Tutaj pojawiają się, prezentowane przez Pana Karola Bożęckiego z „Centrum Optyczne Bożęcki” Z Kielc, soczewki marki TransitionsTM. Są to szkła, które opalizująco reagują na zmieniające się warunki oświetlenia w taki sam sposób jak tradycyjnie ściemniające się soczewki fotochromowe, więc dzięki temu mogą być z powodzeniem używane na co dzień. W pomieszczeniach mają delikatne zabarwienie, a na zewnątrz intensywne ich przyciemnienie sprawia, ze służą jako szkła – okulary przeciwsłoneczne.

Z TYM ŻE:

TransitionsTM mają innowacyjne technologicznie powłoki antyrefleksyjne, które dostępne są w aż 10 kolorach, co sprawia, że każdy klient odnajdzie ulubiony odcień dla siebie, idealnie dopasuje do koloru oprawek, karnacji, a może nawet ubioru. Dokładnie – wyobraź sobie, że twoje okulary, po wyjściu na zewnątrz barwią się w opalizujący, przepiękny metaliczny odcień złota, niebieskiego, pomarańczy lub srebra.

Dobierz do tego oprawy okularowe, a efekt powali wszystkich dokoła.

Jaki wybierzecie kolor, jaką kombinację – wybór zawsze należy do Państwa. My natomiast pragniemy polecić je głównie osobom, dla których ważna jest moda oraz tym, którzy poszukują szkieł dynamicznych, pasujących do intensywnego, modnego stylu życia. Również seniorom! Nowoczesne fotochromy pasują każdemu.

Dość już treści pisanych, zobaczcie państwo film w portalu YouTube, gdzie Karol Bożęcki w niespełna 2 minuty prezentuje treści lepsze merytorycznie niż tysiąc słów – przekazuje na filmie w jak piękny sposób barwią się szkła fotochromowe w „zetknięciu” ze światłem UV – czyli takim jak słoneczne i jak fantastycznie wyglądają takie okulary.

Skopiuj to do youtube: FOTOCHROMY W 10 KOLORACH! czyli JZO TransitionsTM XTRActive® w praktyce – IMPONUJĄCY EFEKT!

Szkła z powłoką Style Mirrors w pigułce:

  • Opalizujący blask wewnątrz.
  • Mocny efekt przyciemnienia na zewnątrz.
  • Umiarkowana aktywacja także za szybą samochodu – polecane dla kierowców.
  • 100% ochrona przed UVA i UVB
  • Efekt błyszczącego metalicznego lustra na soczewce na zewnątrz.
  • Wspaniałe dopasowanie do opraw oraz wad wzroku.

Powiązane wpisy